Programează-te

Cariere

Cariere

Suntem pasionați de ceea ce facem și vrem fim din ce în ce mai buni în fiecare zi. Suntem o echipă de oameni tineri, pozitivi, formați la școli de top. Ne perfecționăm la cele mai bune traininguri din țară și din străinătate. Iar pentru cele mai bune soluții vin în echipă, comunicăm permament între noi. Ne așteptăm fii pregătit faci performanță în echipă. vrei știi și ajuți din ce în ce mai mult.

Medic Stomatolog

Responsabilitati

  • Consultatii ale pacientilor pentru examinarea sanatatii orale;
  • Diagnosticarea si tratarea cazurilor patologice
  • Tratarea completa si complexa a afectiunilor dento-parodontale;
  • Prezentarea si promovarea igienei orale;

Profilul candidatului

  • Absolvent Facultate Stomatologie cu drept de libera practica;
  • Medic specialist in stomatologie generala/ortodontie;
  • Min. 1 an experienta in una din specialitatile endodontie/ ortodontie/ parodontologie/odontologie/ pedodontie;
  • Excelente abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Bune cunostinte de limba engleza.

Asistenta medicala stomatologie

  • Asista medicul stomatolog si pregateste pacientii in realizarea tratamentelor stomatologice;
  • Pregateste si intretine instrumentarul si echipamentele dentare;
  • Prepara materialele dentare;
  • Prezentarea si promovarea igienei orale.

  • Absolventa a unei scoli de asistente medicale;
  • Min. 1 an experienta pe o pozitie similara;
  • Indemanare si organizare;
  • Excelente abilitati de comunicare si lucru in echipa.

Receptionist

  • Intampinarea pacientilor si vizitatorilor;
  • Programarea pacientilor;
  • Promovarea serviciilor clinicii;

  • Bune cunostinte de operare calculator (Word, Excel, comunicare e-mail);
  • Excelente abilitati de comunicare si organizare;
  • Excelente abilitati de lucru in echipa;
  • Foarte bune cunostinte de limba engleza;

Daca doriti sa aplicati la aceasta pozitie trimiteti CV insotit de scrisoare de intentie pe email: office@clinicatrident.ro. Nu vor fi luate in considerare decat aplicatiile care corespund criteriilor de selectie.

Va multumim pentru interesul acordat companiei Trident si va asteptam alaturi noi.

Vreau o programare